Barwniki do tworzyw sztucznych

Barwniki do tworzyw sztucznych

Lifocolor to spółka, która istnieje na rynku europejskim już od 1988 roku. Proponuje swoim klientom wysokiej klasy koncentraty barwiące.

Kolory to podstawa w przemyśle tworzyw sztucznych. Dlatego też zapotrzebowanie na koncentraty barwiące jest bardzo wysokie. Lifocolor jest znana z tego, że dopasowuje swoje towary do oczekiwań indywidualnych klienta. Dlatego też jej oferta jest niezwykle szeroka, żeby zagwarantować, że każde zamówienie złożone do Lifocolor będzie zrealizowane zgodnie z wytycznymi.

Produkty firmy są wykorzystywane w wielu branżach. W tym także jest to sport i również rekreacja, dom i również ogród, automotive, opakowania, kosmetyki, zabawki, co więcej i również produkty spożywcze. Każdy klient ma inne potrzeby, co gwarantuje, że oferta firmy Lifocolor pełna jest nowości, które zawsze charakteryzują się wysoką jakością i również spełnią nawet najbardziej wymagające oczekiwania.

Chociaż główna siedziba firmy znajduje się w Niemczech, w Polsce Lifocolor Farbplast działa z Bydgoszczy. Zatrudnione są tam osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży, które kontynuują misję marki i również starają się zagwarantować swoim klientom dostęp do najlepszych koncentratów barwiących. Propozycja jest nieustannie poszerzana o nowe towary, dzięki czemu staje się coraz to w wyższym stopniu różnorodna. Lifocolor proponuje koncentraty barwiące w bardzo przystępnych cenach, co sprawia, że korzystają z nich zarówno duże przedsiębiorstwa produkcyjne, jak i również producenci z mniejszym budżetem. Wieloletnie doświadczenie i również świetna jakość sprawiają, że gdy chodzi o rynek polimerów to Lifocolor jest bezsprzecznym liderem.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.