Transport krajowy Gdynia

Szukasz jakościowych usług transportowych? Toteż zajrzyj na naszą stronę firmową naszego przedsiębiorstwa. Proponujemy doskonałej jakości usługi transportowe na terenie całego kraju, siedziba naszej firmy znajduje się w Gdyni. Działamy bardzo szybko, nasza firma rozwija się bardzo prężnie. Dokładamy wszelkich starań, by każdy nabywca był zupełnie usatysfakcjonowany z jakości naszych usług. Do każdego zlecenia podchodzimy na sposób indywidualny, mamy ogromne doświadczenie w branży.

Trudnimy się transportem krajowym zarówno dla dużych, jak a oprócz tego małych przedsiębiorstw a oprócz tego osób prywatnych. W zespole mamy w dużej mierze wyspecjalizowanych pracowników, którzy dysponują odpowiednimi kwalifikacjami. Nasi kierowcy to osoby zaufane, doświadczone, które dokładają starań, by każde zamówienie było zrealizowane na sposób terminowy.

Firma TKU posiada ubezpieczenie OC na kwotę 250 tys. USD. Nasze samochody spełniają europejskie oczekiwania techniczne a oprócz tego ekologiczne. Jesteśmy w stanie przewieźć ładunki od 3,5 tony do 24 odcień. Współpracujemy z firmami rzadko, mamy również stałe zlecenia. Zachęcamy do współpracy zarówno firmy, jak a oprócz tego osoby prywatne. Liczymy na to, że będziemy w stanie spełnić Twoje wymagania a oprócz tego potrzeby. Gwarantujemy pełne zaangażowanie a oprócz tego fachowość. Na naszej stronie internetowej znajdziesz więcej szczegółowych informacji. O ile masz do nas jakieś pytania albo wątpliwości, skontaktuj się z nami, wtedy udzielimy Ci wsparcia.

Postaw na usługi transportowe TUK, mamy nadzieję, że będziemy w stanie Ci pomóc. Zapewniamy fachowość, terminowość a oprócz tego wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.