Podatek z Niemiec

Naszą firmę tworzy zespół pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży. Realizujemy usługi w zakresie spraw takich jak:

– rozliczenie podatku z Niemiec

– zwrot podatku z niemieckiego urzędu skarbowego Finanzamt z tytułu zatrudnienia

Do tego świadczymy usługi dotyczące ubiegania się o zasiłek rodzinny a oprócz tego rodzicielski z Niemiec na dzieci Kindergeld a oprócz tego Elterngeld z niemieckiego urzędu Familienkasse.

Staramy się również pomagać w uzyskaniu ekwiwalentu za niewykorzystany urlop z niemieckiej kasy urlopowej Soka-Bau.

Nasze referat, DE-TAX zapewni tak aby nasz klient który skorzysta z naszych usług będzie kontent z naszej współpracy. Nie działamy za pomocą pośredników co umożliwia naszym klientom na uzyskiwanie natychmiastowej informacji na temat ich sprawy.

Znajdujemy się w Kujawsko-pomorskim, w Bydgoszczy lecz obsługujemy klientów z całej Polski.

Aby móc doprowadzić do skutku rozliczenie podatku z niemieckim urzędem skarbowym potrzebna jest karta Lohnsteuerbescheinigug, którą winien wystawić chlebodawca . Termin deklaracji zależny jest od nadanej klasy podatkowej a wysokość zwrotu jest determinowana przez uzyskane przychody w czasie całego roku jak również od zastosowanych rozliczeń. Nasze biuro gwarantuje bezpłatne oszacowanie wysokości zwrotu a oprócz tego przygotuje potrzebne dokumenty, by w dobrym stanie proces przebiegł przy możliwie jak najmniejszym zaangażowaniu klienta. Czas wymagania na zwrot podatku wynosi aczkolwiek od 4 do 6 miesięcy.

Przeciwnie zaś o zasiłek Kindergeld można się ubiegać do 6 miesięcy do tyłu od daty złożenia wniosku do urzędu Familienkasse. W takim przypadku również przygotuje potrzebne dokumenty a oprócz tego wniosek i również poprowadzi sprawę o zasiłek tak tak aby angażowała naszych klientów w jak najmniejszym stopniu.

W razie pytań namawiamy do kontaktu telefonicznego czy też mailowego.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.