Kurs pilatesu

Poszukujesz aktywności, która wzmocni Twoje ciało, wyrzeźbi sylwetkę a oprócz tego poprawi postawę? Wypróbuj pilates, który zapewni równowagę lecz również ciała, ale również umysłu. Zapraszamy do Akademii Diamond Pilates, w której organizujemy kurs na różnych poziomach zaawansowania i szkolenia, szkolenie a oprócz tego kursy dla instruktorów. Stacjonarnie funkcjonujemy w Warszawie, ale prowadzimy również kurs online, indywidualnie a oprócz tego w grupach. Nasza kadra to certyfikowani nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem.

Zajęcia indywidualne a oprócz tego grupowe

Zajęcia indywidualne to szansa precyzyjnego dopasowania ćwiczeń do wymagań a oprócz tego siła uczestnika. Instruktor, poświęcając czas zajęć tylko jednej osobie, jest w stanie skupić całą uwagę na dokładnym wykonywaniu poszczególnych ćwiczeń a oprócz tego wyłapaniu ewentualnych błędów. Sesje indywidualne polecamy osobom początkującym, jak a oprócz tego zaawansowanym. Zajęcia grupowe to spotkania w małych trzyosobowych grupach, pozwalających uczestnikom czuć się komfortowo a nauczycielom skupić na pracy swoich podopiecznych.

Szkolenia a oprócz tego szkolenie

W naszej propozycji mamy profesjonalne szkolenia, których ukończenie pozwala na samodzielne prowadzenie zajęć w roli instruktora. Szkolenie składa się z dwóch stopni zaawansowania a każdy z nich z kilku ciekawych modułów przygotowujących przyszłych instruktorów do pracy z klientem. Organizujemy również szkolenie, podczas których uczestnicy doskonalą swoją technikę, otrzymują cenne wskazówki a oprócz tego spędzają czas w miłej atmosferze. Zapraszamy wszystkich chętnych do zaznajomienia się z naszą propozycją a oprócz tego rozpoczęcia swojej przygody z ćwiczeniami pilates.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 16.02.2023 11:56:56)

Podlinkuj wpis:

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.